Obermeyer Helika zve na originální vernisáž svých projektů

Architektonická, projekční a stavebně-poradenská kancelář Obermeyer Helika u příležitosti 25. výročí svého založení pořádá dne 23. června 2016 v prostorách Galerie Národní technické knihovny ojedinělou vernisáž obrazů, které budou prezentovat úspěšné projekty této společnosti. Expozice bude pro veřejnost otevřena od 8 do 12 hodin a je pro všechny účastníky zdarma.

Výstava zahrnuje 25 obrazů s fotografiemi a bližším popisem významných realizací, které vždy v konkrétním roce existence Obermeyer Heliky vznikaly. Mezi tyto projekty patří třeba právě i budova Národní technické knihovny, která bude na výstavě reprezentovat rok 2005, a další zajímavé projekty jako například obchodní centrum Quadrio nebo multifunkční hala O2 Arena. Akce je určena všem zájemcům o moderní architekturu z řad široké veřejnosti a zároveň studentům, kteří navíc mohou na místě získat zajímavé informace o možnostech jejich kariéry v oboru.

Vždy s námi

Chci zasílat novinky

Chcete mít přehled o oblasti developmentu, architektury a posledních trendech ve stavebnictví?

Buďte v obraze! Přihlaste se k odběru Obermeyer Journal a dalších novinek. Neunikne vám žádná informace o inovacích, zajímavém využití technologií nebo case study z některých našich unikátních projektů