Kariéra

Zajímavá práce pro prestižní společnost

Proč se ucházet o zaměstnání v OBERMEYER HELIKA? Nabízíme vám práci v prestižní mezinárodní společnosti, zabývající se architekturou, projektováním, projektovým řízením a odborným poradenstvím v oblasti stavebnictví. Samozřejmostí jsou nadstandardní pracovní podmínky, pravidelné rozšiřování kvalifikace, školení a vzdělávání v oboru, možnost práce na projektech v zahraničí, práce na špičkovém HW a SW vybavení a možnost kariérního růstu. Neméně důležitý je i náš profesionální tým a velmi přátelské a kolegiální prostředí. Budete součástí skupiny největších českých odborníků v oblasti architektury, projektování, projektového řízení a odborného poradenství, kteří se s vámi rádi podělí o své zkušenosti.

Chcete pracovat na zajímavých a jedinečných projektech? Je pro vás důležité mít kolem sebe v práci kolegy, kteří vás podpoří a jsou zdrojem inspirace a neuvěřitelných zkušeností? Máte pocit, že zkrátka patříte mezi nás? Pokud ano, tak se s námi spojte a zjistěte více o možnostech práce v OBERMEYER HELIKA.

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mail: kariera@obermeyer.cz nebo kontaktujte naše personální oddělení telefonicky  281 097 426.

V případě zájmu o práci v pobočce v Bratislavě, pište prosím na: kariera@obermeyer.sk

Aktuálně hledáme kolegy na následující pracovní pozice:

Projektant UT/chlazení

Projektant – statik, konstruktér (brigáda)

Statik – odpovědný projektant

Projektant pozemních staveb – junior

Junior projekt manažer (brigáda)

Projektant – student (brigáda)

Projektant pozemních staveb


Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováním veškerých svých osobních údajů, které budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytujete společnosti OBERMEYER HELIKA a.s., projekční a architektonická kancelář, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OBERMEYER HELIKA a.s. o smazání nebo o opravu svých osobních údajů.

Vždy s námi

Chci zasílat novinky

Chcete mít přehled o oblasti developmentu, architektury a posledních trendech ve stavebnictví?

Buďte v obraze! Přihlaste se k odběru Obermeyer Journal a dalších novinek. Neunikne vám žádná informace o inovacích, zajímavém využití technologií nebo case study z některých našich unikátních projektů