Samostatná účetní (ČR,SR)

Co od Vás očekáváme?

SŠ/VŠ ekonomického směru
Znalost finančního účetnictví
Znalost slovenského účetnictví výhodou
Orientace v daňové legislativě
Zkušenost s účtováním zahraničních aktivit
Zkušenosti v účetní a daňové oblasti a v oblasti přípravy finančních výkazů
Aktivní práce na PC
Schopnost samostatně a aktivně řešit problémy
Schopnost učit se novým věcem a velkou míru invence

Jaká bude Vaše náplň práce?

Samostatné vedení účetnictví pro ČR i SR!
Úzká spolupráce a podpora managementu společnosti
Vystavování daňových dokladů
Daňová agenda – DPH, daň z příjmu, atd.
Vedení evidence došlých dokladů
Provádění bankovních plateb
Tvorba měsíčních reportů ve spolupráci s managementem společnosti
Měsíční a roční uzávěrky
Spolupráce s auditory a daňovými poradci

Co Vám můžeme nabídnout?

Firemní benefity – stravenky, 5 týdnů dovolené, flexibilní začátek i konec pracovní doby, firemní výuka jazyků (AJ/NJ), firemní akce
Příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji
Stabilní zázemí renomované společnosti
Odpovědnou a samostatnou práci v příjemném kolektivu

Termín nástupu

ihned nebo dohodou

Vždy s námi

Chci zasílat novinky

Chcete mít přehled o oblasti developmentu, architektury a posledních trendech ve stavebnictví?

Buďte v obraze! Přihlaste se k odběru Obermeyer Journal a dalších novinek. Neunikne vám žádná informace o inovacích, zajímavém využití technologií nebo case study z některých našich unikátních projektů