25. výročí – slavte s námi!

OBERMEYER HELIKA slaví 25 let úspěšného fungování na českém a slovenském trhu.

Velké poděkování patří především našim klientům, se kterými můžeme uskutečňovat jejich krásné sny a smělé plány.

Úspěšná spolupráce na významných a rozsáhlých projektech, která trvá již čtvrt století, nám tak dala příležitost podílet se na vzniku řady zajímavých staveb, jako je například Národní technická knihovna, Protonové terapeutické centrum nebo nové divadlo v Plzni. Práce na objemných zakázkách je vždy velkou výzvou a jen renomované společnosti s dlouholetou praxí, jako je OBERMEYER HELIKA, se dokážou s úspěchem zhostit všech úkolů, otázek a nástrah, které tyto náročné projekty přináší.

Velký dík patří i našim dodavatelům a spolupracujícím partnerům, s nimiž řešíme specializované části našich projektů a jejichž odborná součinnost je vždy vítaným doplněním a zpestřením našich vlastních znalostí a expertíz. To vše by však nebylo možné bez zkušeného a stabilního týmu našich zaměstnanců. Právě oni svou erudicí a skutečným nadšením pro kvalitní architekturu, projektování či technické poradenství posouvají hranice možného a dávají naší, jinak technicky zaměřené činnosti, to pravé srdce a duši.

OBERMEYER HELIKA se za uplynulých 25 let stala projektově inženýrskou a poradenskou firmou se zřejmě nejkomplexnější nabídkou služeb na českém trhu. Jsme profesionály v oblasti architektury, projektování, inženýrské činnosti ve výstavbě, TZB a šetrných budov, projektového managementu i odborného technického poradenství. Naše firma je dnes jedním z lídrů trojrozměrného projektování a modelování staveb procesem BIM na českém i slovenském trhu. Být v souladu se světovými trendy o krok napřed ve využívání nejmodernějších metod a projekčních systémů (např. Revit, Microstation) je pro nás samozřejmé.

I do budoucna chceme být pro naše klienty, spolupracující firmy a dodavatele spolehlivým partnerem, na kterého se mohou vždy s důvěrou a jistotou obrátit. Slavte s námi a vkročme společně do minimálně dalších úspěšných 25 let spolupráce a přetváření snů v realitu.