Efektivní facility management

Pozvánka od asociace pro rozvoj trhu nemovitostí:

Zajímá vás, jaké trendy lze sledovat v oblasti Asset Managementu v posledních letech? Jak se změnila očekávání nájemců a co dnes znamená standard? Jak se vyvíjí výše servisních poplatků a jakým kritériím je věnována největší pozornost? V které fázi projektu vstupuje do hry Property Management? A kdo dnes upřednostňuje služby Property a Facility Managementu outsourcovat a kdo naopak investuje do in-house týmu?

Srdečně vás zveme na lednové diskusní setkání ARTN věnované tématu:

Schopný asset management - efektivní facility management

Odborným garantem setkání a jeho moderátorem je ZDENKA KLAPALOVÁ, prezidentka ARTN a partnerka společnosti KNIGHT FRANK. Pozvání do panelu přijali:

  • TOMÁŠ ČERMÁK, BIM Manager, Obermeyer Helika a.s.
  • ZBYNĚK LAUBE, Head of Asset and Development Management CEE, Palmer Capital Czech Republic s.r.o.
  • PETR MACHULA, Head of Property Management, Associate Director, KNIGHT FRANK, spol. s r.o.
  • PAVEL NOVÁK, Head of Office Agency, KNIGHT FRANK, spol. s r.o.
  • MICHAL ROŽNOVSKÝ, jednatel, SCF Servis, s.r.o., člen skupiny PSJ KDY? V pátek 29. 1. 2016 od 10.00 hodin do 12 hodin KDE? ERA svět, Jungmannovo nám. 6, Praha 1

 

V případě vašeho zájmu prosíme o přihlášení přes on-line registrační formulář. S potěšením přivítáme i vaše hosty. Vstupné pro členy ARTN a novináře zdarma, pro ostatní 500 Kč. Úhradu lze provést na místě v hotovosti, v případě fakturace prosíme o uvedení aktuálních fakturačních údajů spolu s registrací.