Firemní teambuilding povzbudil pracovní atmosféru

1.7.2021

V červnu proběhl tradiční firemní teambuilding, kterého se zúčastnilo celkem 60 zaměstnanců. U řeky Sázavy jsme si užili sportovní a společenské soutěže, zapojili se do dobrodružné hry na motivy Sherlocka Holmese a také diskutovali o zajímavostech v našem oboru a o jeho směřování.

„Po dlouhém a (nejen pracovně) náročném covidovém období, to byla pro nás velmi osvěžující akce. Potěšil mě zájem kolegů potkat se společně mimo prostor kanceláří, poznat něco nového, trochu si zasportovat a odpočinout od každodenních starostí. Samozřejmě že jsme hovořili o směřování našeho oboru i aktuální situaci v naší firmě. Diskutovali jsme o plánovaných projektech, našem aktivním působení v oblasti 3D projektování a BIM. Věřím, že neformální setkávání spolupracovníků zásadně přispívá k dobré pracovní atmosféře v naší firmě. A není to jen jeden firemní víkend. Nyní, když nám to lepší situace kolem Covidu-19 dovoluje, jsme navázali na pravidelné pořádání společných firemních snídaní a nejrůznějších společenských akcí,“ zhodnotil firemní setkání Ing. Jiří Fousek, generální ředitel OBERMEYER HELIKA a.s.

Firemní teambuilding  se uskutečnil v rekreačním areálu Sporthotelu Kácov, který se nachází v krásné přírodě nad údolím Sázavy. Je zde k dispozici velké množství nejrůznějších venkovních sportovišť a relaxačních zón a prostoru k zábavě. Toho účastníci plně využili a zabavili se při volejbalu, discgolfu, v lanovém centru, nebo vyzkoušeli lukostřelbu a ti méně akční odpočívali u bazénu. Skupina vodáků sjížděla řeku Sázavu z Kácova do Českého Šternberku, což byl v horkém dni příjemně osvěžující zážitek.