Jan Korbut je novým projektovým managerem se specializací na BIM

30.4.2019

Na pozici manažera projektů a strategie BIM představujeme Ing. Jana Korbuta. Jeho cílem bude mimo vedení samostatných projektů také další rozvoj firemní strategie v oblasti BIM (informační modelování budov).

Jan Korbut v nové pozici zúročí svou dlouholetou praxi ve společnostech Metrostav a.s. a K4 a.s. Jako hlavní inženýr a koordinátor projektů se v těchto společnostech podílel na významných projektech jako Palmovka Open Park, QUADRIO, Clarion Congress Hotel **** České Budějovice nebo nové Komplexní onkologické centrum FN Plzeň.

Jedním z úkolů Jana Korbuta v oblasti BIM byla součinnost při organizaci korporátního BIM DAY, jehož cílem bylo zintenzivnění vnitro koncernové spolupráce a výměna zkušeností. BIM DAY se zúčastnili také kolegové z Bratislavy a z Německa, včetně majitele koncernu OBERMEYER, pana Maxmilliana Grauvogla.

Jan Korbut absolvoval Fakultu stavební ČVUT v Praze, je autorizovaným inženýrem v oboru pozemní stavby. Mezi jeho volnočasové aktivity patří mimo jiné jachting, motorové lodě, wakeboarding, lyže, golf, tenis či hra na bicí nástroje.