RUSTONKA 1C A 2

Novostavba administrativní budovy
Objednatel
CMC architects, a.s. pro J&T Real Estate
Lokalita
Praha 8 - Karlín
Architekt
CMC architects
Projektant
OBERMEYER HELIKA a.s.
Realizace projektu
2016 – 2019
Realizace stavby
2018 – 2020
Realizované činnosti

dokumentace pro výběr zhotovitele
dokumentace pro provádění stavby
dokumentace pro změnu stavby
autorský dozor

Projekt v číslech

30 000 m² hrubá podlažní plocha
112 000 m³ obestavěný prostor
185 parkovacích míst
700 mil. Kč náklady

TOP
3D
Popis projektu

Objekty jsou součástí komplexu administrativních budov Rustonka v Praze 8 Karlíně, v lokalitě bývalého areálu Pražské strojírny Rustonka. Sedmi a osmipatrová budova nabídnou flexibilní a komfortní administrativní prostory v nadzemních podlažích. Partery jsou řešeny jako veřejně přístupný prostor s nabídkou kaváren a restaurací, v podzemních podlažích jsou umístěny garáže, technologie a skladovací prostory. Část technologií je realizována také na střeše budov. Významnou část střechy zaujímají pobytové terasy pro zaměstnance.

V budově Rustonka 2 jsme realizovali nejenom Shell & Core, ale zároveň také fitouty pro budoucího nájemce. Uspořádání vnitřních prostor bylo navrženo na míru společnosti J&T Banka dle konkrétních požadavků zaměstnanců a potřeb společnosti. Kapacita kanceláří čítá cca 750 pracovních míst.

Na západ od objektu je prostor s prvky drobné architektury a zelení. Administrativní budovy byly navrženy tak, aby splňovaly podmínky pro získání certifikace LEED Gold.

KONTAKTUJTE NÁS

OBERMEYER HELIKA a.s.

© 2024 OBERMEYER Helika | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram