Firemní setkání na Slapech

Publikováno 30. 5. 2023

Každoroční firemní setkání proběhlo letos na Slapech ve Staré Živohošti. Setkali jsme se s kolegy z Bratislavské dceřiné společnosti, divize Brno i Karlínské Casui.

A když už jsme dorazili z různých koutů Česka i Slovenska, tématem společného seznamování byla Cesta kolem světa. Při ní jsme nejenom zkoumali zajímavé světové budovy, ale rovnou jsme se pustily do stavby 3D modelu nového divu světa. Kolegové se do jeho stavby pustili s nasazením a při zdánlivě dětské hře propojili své odborné znalosti, kreativní přístup, týmovou spolupráci i znalosti z vedení projektů. Stačila hodina času a bylo těžké určit ten nejlepší.

Na odpoledne byl jako vždy připraven sportovní program jako je beach volejbal, fotbal, nohejbal nebo tenis. Cyklisti vyrazili na kolech do okolí a někdo se vyšplhal na kopec a blízkou rozhlednu. Nejenom prací živ je člověk a relaxaci, protažení a odreagování považujeme za důležitou součást života a rádi potkáváme své kolegy i mimo kanceláře. 

firemní setkání

KONTAKTUJTE NÁS

OBERMEYER HELIKA a.s.

© 2024 OBERMEYER Helika | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram