Úspěšný první rok ateliéru v Brně

Publikováno 31. 5. 2022

V loňském roce jsme se rozhodli posílit svou pozici na Moravě, a otevřít nový ateliér v Brně, který bude letos v červenci slavit první úspěšný rok od zahájení své činnosti. Vedoucím brněnského ateliéru je Ing. Jiří Houda, který v OBERMEYER HELIKA působí již více než deset let. Kanceláře se nachází v areálu Vysokého učení technického, v Purkyňově ulici. Se svým týmem, který nyní aktuálně čítá osm inženýrů a architektů, pracují na projektech po celé České republice.

Vedoucí ateliéru Ing. Jiří Houda aktuálně pracuje se svým týmem na novém pavilonu Nemocnice Pelhřimov a dokončuje přestavbu Polikliniky v Lanškrouně, spolupracuje na přípravě záměru výstavby rezidenčního objektu v Brně. V OBERMEYER HELIKA působí od roku 2004 a má za sebou významné projekty, jako byla například rekonstrukce Dětské fakultní nemocnice v pražském Motole, výstavba a modernizace pavilonů v Oblastní nemocnici Mladá Boleslav, autorský dozor a řízení projektu administrativního komplexu Mechanica Waltrovka, a také řízení přestavby památkového objektu na zdravotnickou stavbu Walter Medicentrum – Jinonice Praha.

Na mé práci mě těší zejména nové přicházející výzvyPoskládat funkční pulzující ateliér, kde jsme schopni zdařile ztvárnit na první pohled neuchopitelná zadání a naplnit zároveň věcná očekávání klientů je jednou z mnoha výzev, které mě na této práci velmi těší. V brněnské kanceláři chceme využít příležitosti být blíže našim projektům, na kterých nyní pracujeme, a také těm, které nás na Moravě v nejbližší době čekají. Vidím, že noví kolegové, kteří k nám do ateliéru nastoupili, jsou přínosem jak pro OBERMEYER HELIKA, tak pro naše klienty,“ popisuje základní teze Ing. Jiří Houda, vedoucí ateliéru OBERMEYER HELIKA v Brně. „Předpokládám, že do budoucna posílíme úzkou spolupráci i s naším partnerským ateliérem v Bratislavě,“ uzavírá své plány Ing. Jiří Houda.

Tisková zpráva ke stažení.

Ing. Jiří Houda (první zleva) se svým týmem a Ing. Jiří Fousek, generální ředitel Obermeyer Helika, a.s. (druhý zprava)

KONTAKTUJTE NÁS

OBERMEYER HELIKA a.s.

© 2024 OBERMEYER Helika | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram